• Українська
  • English
 

Заходи

12 листопада 2019
З 12 по 13 листопада 2019 року Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Київ проводить Всеукраїнський семінар: Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки осіб з інвалідністю різних нозологій.
27 вересня 2019
З 26 вересня по 5 жовтня 2019 року Всеукраїнська спілка громадських організацій „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів на базі відпочинку "Наташка" в с. Гукливий, Воловецького району, Закарпатської області проводить Всеукраїнський адаптивно – рекреаційний захід для осіб з інвалідністю різних нозологій.
26 Серпня 2019
З 25 серпня по 3 вересня 2019 року ВСГО „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів на базі відпочинку «Маяк» в с. Залізний Порт, Голопристанського району Херсонської області проводить Всеукраїнський рекреаційний захід для осіб з інвалідністю різних нозологій.

Сторінки