• Українська
  • English
 

Школа лідерів

14 вересня 2012

Всеукраїнська спілка громадських організацій „Конфедерація громадських   організацій інвалідів України" організувала та провела Всеукраїнський навчальний семінар  «Школа лідерів»

Місцем проведення заходу стало смт. Залізний Порт, яке за географічним положенням розташоване на березі Чорного моря у Херсонській області.

24-28 травня  2012 року на базі відпочинку «Маяк» учасники заходу в кількості 60 осіб представляли свої громадські організації на Всеукраїнському навчальному семінарі.  

1-й регіональний Всеукраїнський навчальний семінар  «Школа лідерів»  був проведений  за такими темами: «Керівництво та лідерство»; «Особи з інвалідністю та суспільство»; «Права і свободи людини та громадянина у контексті проблематики осіб з обмеженими можливостями»; Обговорення новоприйнятого Закону України «Про громадські об’єднання» від 22.03.2012 року та основні зміни до Закону України «Про соціальні послуги» від 15.03.2012 року; «Створення та розвиток підприємств ГОІ у зв’язку з прийняттям нових законодавчих актів»; «Стратегічне планування ГОІ та підприємств ГОІ».

Учасники тренінгу  розвивали вміння знаходити нові ефективні засоби для вирішення завдань, про нестандартні підходи до виникаючих ситуацій, а ще тренери навчали як  використовувати синергетичний ефект роботи групи.  Тренінг був спрямований на розвиток навичок взаємодії з людьми, він  вчить консолідувати сили команди, розвиває навички ефективного управління, вчить оволодівати  навиками експертно-аналітичної роботи та соціального партнерства, розвиває навики самоорганізації, вміння вибирати мету, планування власної діяльності.

Учасники семінару   підвищили свій лідерський потенціал та  знання  із стратегічного планування діяльності громадської організації інвалідів та підприємств ГОІ шляхом напрацювання практичних навиків у сфері лідерства, аналізу нормативно-правової бази щодо захисту соціальних прав інвалідів,  співробітництва, вміння вести переговори, процесу обміну досвідом між учасниками тренінгу.