• Українська
  • English
 

Історія створення

Всеукраїнська Громадська організація «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» була заснована Громадською організацією інвалідів „Всеукраїнська асоціація працездатних інвалідів ”, Всеукраїнською громадською організацією онкоінвалідів „Спілка онкоінвалідів”, Всеукраїнською громадською організацією інвалідів „Гармонія” 8 липня 2004 року та зареєстрована Міністерством Юстиції України 30 липня 2004 року.

Першим кроком становлення Конфедерації було проведення круглого столу, який проходив на базі Всеукраїнського центру професійної реабілітації, с. Лютіж, Київська область, в якому приймали участь представники Всеукраїнських та обласних громадських організацій, а також представники   міністерств і відомств.       

У 2006-му році Конфедерація ініціювала проведення Першого Міжнародного форуму "Створимо світ рівних можливостей" з представниками громадських організацій інвалідів України, Франції, Португалії, Марокко, Польщі, Вірменії, Грузії, країн Балтії і Сербії за участі представників Європарламенту асоціації інвалідів Жана-Крістофа Каміна та Беатріс Бушет, замісника президента Всесвітньої організації інвалідів - Радко Радива з метою обміну досвідом та консолідації зусиль направлених на вирішення невідкладних проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

Також, у 2006-му році, Конфедерацією було створено 13 Представництв в регіонах України, які не мають статусу юридичної особи, а є структурними підрозділами Конфедерації. А на сьогодні кількість представників Конфедерації складає 117 організацій з усіх регіонів України.