• Українська
  • English
 

20 квітня 2013 року у м. Черкаси відбувся V міський відкритий інтегрований фестиваль осіб з обмеженими можливостями "Материнська любов"

13 травня 2013

Представництво в Черкаській області ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» спільно з Черкаським обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації жінок-інвалідів «ДОННА» та при активній підтримці і участі Черкаського обласного відділення БФ «Дитячий фонд України», та Дитячого фонду «Сила доброти» 20 квітня 2013 року провели V міський відкритий інтегрований фестиваль осіб з обмеженими можливостями «Материнська любов».
Підсумками і досягненнями цього Фестивалю на практиці є плідна співпраця та об’єднання зусиль- влади та органів місцевого самоврядування м. Черкаси, громадських організацій інвалідів м. Черкаси, інших міських громадських організації, майстрів народної творчості, спеціалістів народного господарства для створення умов по вдосконаленню соціального захисту інвалідів з інтеграцією їх в суспільство з урахуванням практичного впровадження і подальшого розвитку існуючих методів реабілітації та їх вдосконалення для осіб, що потребують особливої уваги.
Майбутня мета фестивалю «Материнська любов» - це створення умов для покращення матеріального забезпечення та професійної допомоги в реалізації творчого та професійного потенціалу осіб, що потребують особливої уваги.
На фестивалі були конкурси серед дітей з обмеженими можливостями у наступних номінаціях: 
Вокал;
Хореографія;
Театралізована вистава;
Гра на музичних інструментах;
Образотворче мистецтво. 
Прикладне мистецтво;
Оздоровча реабілітація методом ГІДРОКІНЕЗОТЕРАПІЇ.
Учасниками цього фестивалю були діти-інваліди і діти здорові з різних ГОІ, ГО та інших спеціалізованих установ які ведуть роботу з дітьми вт.ч і інвалідами, а саме: МГОІ МЦР «СОЦІУМ» м. Черкаси(член ВСГО «Конфедерація ГОІ України»), інших ГОІ «Спілка батьків дітей-інвалідів оновлена» м. Черкаси, Соснівського та Придніпровського районних територіальних центрів соціальної допомоги м. Черкаси, Черкаської спеціалізованої школи 
№ 3, Першої міської гімназії м. Черкаси, Черкаської обласної спеціальної ЗОШ- інтернат I-III ступенів, Черкаського центру дитячої творчості ПАТ «Азот», Черкаської дитячої школи мистецтв, і запрошених з інших районів Черкаської області ГОІ «Спілка батьків дітей-інвалідів (м. Сміла), членів ВСГО «Конфедерація ГОІ України» - Драбівське районне громадське об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини»(Голова Волосина Марія Дмитрівна) смт. Драбів, Золотоніська міська організація „Союз організацій інвалідів України” (Голова Ярош Тетяна Миколаївна) м. Золотоноша і ЧОВ ГОЖІ «ДОННА» - які разом показали, свої таланти і здібності в різних номінаціях. 
Цей Фестиваль на практиці виявив, що для розвитку таланту і здібностей у дітей інвалідність не є перешкодою, а навпаки -  сприяє інтеграції дитини в суспільство і є одним із засобів реабілітації. Цей захід привернув увагу та зацікавленість, як учасників, так і гостей фестивалю.


Голова Представництва
Каштан С.М.