• Українська
  • English
 

Цьогорічна доповідь ЮНІСЕФу спрямована на Державну Світову Доповідь щодо дітей 2013: діти з особливими потребами.

30 травня 2013

 

Діти з особливими потребами мають ті ж самі права й потреби, що й усі діти. Вони мають ті ж самі права які є у інших, серед них - право ни життя і можливість отримати гарне лікування, харчування та освіту, право висловлювати свою точку зору та приймати участь у прийнятті рішень, а також право користуватися рівним доступом до захитсу законом.
  
Презентація доповіді відбуватиметься одночасно у різних країнах світу. У Європі подія відбуватиметься у Резидентському Палаці у Брюселі о 15.00 (за Бельгійським часом) за присутності принцеси Матильди Бельгійскьої, а також за участі наступних промовців: пані Йока Брандт, заступник виконавчого директора ЮНІСЕФ ; пані Марія Марінакі, виконавчий директор з глобальних і багатосторонніх питань Європейської Комісії та пані Доната Віванті, віце-президент Європейського форуму з проблем людей з обмеженими можливостями. Ведучий Еді Баутманс - новий Президент ЮНІСЕФ у Бельгії.
 
Ця доповідь стане відмінним приводом для руху вище у політичному порядку  денному ЄС щодо  дискусії  з питань дітей з обмеженими можливостями всебічного обліку дотримання  прав в ЄС внутрішньої і зовнішньої політики так само як і  проблеми та можливості, що надаються ратифікацією ЄС Конвенції про Прав осіб з обмеженими можливостями.

Ознайомитись із текстом доповіді Ви можете у нашій галереї.