• Українська
  • English
 

Звертаємо увагу голів ВГО!

04 червня 2013

"Конфедерація громадських організацій інвалідів України" розглянула проект Закону України (реєстр. № 2116 від 28.01.2013) «Про внесення змін до деяких законів України щодо дерегулювання підприємницької діяльності, покращення умов для розвитку малого та середнього підприємництва», який був поданий народним депутатом України Кужель О.В.

Конфедерація не погоджується з подальшим розглядом зазначеного Проекту, а саме: змінами, що вносяться до статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» (пункт 4 Проекту) і вважає таким, що дискримінує права інвалідів, передбачені Конвенцією про професійну реабілітацію та зайнятість інвалідів № 159. Конфедерація пропонує залишити нинішню законодавчу базу, що регламентує права інвалідів, без змін.   

Конфедерація пропонує не витрачати адміністративний ресурс на прийняття  та впровадження нового Закону, а саме:

залишити без змін статті 19 та 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», і не підтримувати подальший розгляд Проекту.

Примітка:

У майбутньому, на думку Конфедерації, внесені зміни, матимуть негативний вплив на працевлаштування людей з інвалідністю на підприємствах, порушуючи законне право на працю.

Тому Конфедерація закликає представників громадських організацій долучитися до обговорення проекту та висловити свій протест щодо розгляду цього законопроекту, надіславши листа у Кабінет Міністрів, Верховну Раду та Адміністрацію Президента України.