• Українська
  • English
 

1-7 червня 2013 року відбувся Всеукраїнський фізкультурно-відновлювальний захід для осіб з порушенням опорно-рухового апарату у Херсонській області.

10 червня 2013

 1-7 червня 2013 року відбувся Всеукраїнський фізкультурно-відновлювальний захід для осіб з порушенням опорно-рухового апарату у  Херсонській області. Захід  провела  Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» за підтримки Міністерства соціальної політики України та Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України.

Захід було проведено з метою сприяння активній участі осіб з порушенням опорно-рухового апарату в соціальному житті суспільства через їхнє залучення до пропагування здорового способу життя, фізичну культуру та спорт

В заході взяли участь представники 14 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Вінницької, Волинської, Миколаївської, Харківської, Черкаської, Чернігівської, АР Крим, м.Київ, всього 60 осіб.

Змагання відбувалися за такими видами спорту:

·        настільний теніс;

·        дартс;

·        петанк;

·        перегони на візках;

·        метання м’яча;

·        більярд;

·        слалом на візках;

·        кеглі;

·        хокей;

·        городки;

·        волейбол на столі.

Захід запам’ятався активною участю спортсменів, боротьбою за результати, а також нагородами за призові місця.

Захід для осіб з порушенням опорно-рухового апарату – є визначною подією в житті кожного учасника. Адже цей захід не лише сприяє здоровій конкуренції між учасниками-спортсменами, а й є ефективним засобом реабілітації і соціальної адаптації.

А систематична тренувальна робота, участь в змаганнях,  не тільки підвищують адаптацію інвалідів до умов життя, які змінилися, розширюють їх функціональні можливості, допомагають оздоровленню організму, але й сприяють виробленню координації в діяльності опорно-рухового апарату, позитивно діють на психіку інвалідів, мобілізують їх волю на боротьбу з хворобою, повертають людям почуття соціальної повноцінності та їх визнання суспільством в цілому.

Завдяки участі у змаганнях люди з порушенням опорно-рухового апарату підвищили соціальну активність, психоемоційну стійкість, комунікативну активність.

Захід завершився  урочистим закриттям з врученням нагород та призів переможцям змагань.  Кожного дня відбувалися змагання та тренувальна  робота, а вечорами  для учасників були організовані розважальні конкурси, дискотеки.