• Українська
  • English
 

Громадяни, які доглядають за хворими або людьми похилого віку отримали право на соціальну допомогу

05 Лютий 2014

Міністр соціальної політики Наталя Королевська повідомила, що люди, які надають соціальні послуги, отримали право на соціальну допомогу. Відповідна норма передбачена постановою КМУ «Про внесення змін до пункту 10 Порядку призначення виплати державної допомоги малозабезпеченими сім’ям», яка була прийнята 29 січня 2014 року. За словами Міністра соціальної політики, прийняті зміни надають змогу виплачувати державну соціальну допомогу тим, хто постійно доглядає інвалідами II і III групи, людьми похилого віку та особами, які за висновками медиків вимагають безперервного  догляду.
Також Міністр соціальної політики підкреслила, що:  «таку допомогу в 2014 році, починаючи з 1 січня, зможуть отримувати більше 20 тисяч сімей, які здійснюють постійний догляд за найбільш вразливими категоріями громадян. Таким чином, ми підтримаємо сім'ї, які, не дивлячись на труднощі, не відмовилися від своїх близьких, не передали їх в інтернати, а продовжують за ними доглядати».

Довідка.
Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

Джерело – Сайт Міністерства соціальної політики