• Українська
  • English
 

Відбулось засідання Дорадчого комітету при Уповноваженому із прав інвалідів

26 лютого 2014

25 лютого 2014 року Урядовий уповноважений з прав інвалідів відкрив восьме засідання Дорадчого комітету, в якому взяли участь 20 керівників всеукраїнських громадських організацій інвалідів, та визначив основне коло питань, які необхідно терміново розглянути.

 

На даний час однією з нагальних проблем є забезпечення належного фінансування громадських організацій інвалідів, адже закінчується другий місяць бюджетного року, а це питання досі залишається не вирішеним.

 

Олексій Журавко зазначив: “Тільки спільними, скорегованими та чіткими діями можливо наразі вирішити зазначене питання.”

 

 

Обговорювалось питання щодо внесення змін до проекту постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2012 року № 176 “Про  затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”.

 

Радник Урядового уповноваженого з прав інвалідів ознайомив членів Дорадчого комітету з узагальненою інформацією щодо створення консультативних рад у справах інвалідів у регіонах. 

За результатами засідання прийнято рішення звернутись до Голови Верховної Ради України О. Турчинова з пропозицією прискорити процес підготовки паспортів бюджетних програм громадських організацій інвалідів на 2014 рік.


Джерело  - Сайт Уповноваженого з прав інвалідів Журавко О.В.