• Українська
  • English

Українські паралімпйці успішно стартували у замаганнях Паралімпіади-2014 у Сочі

11 березеня 2014

7-го березня стартувала Паралімпіада 2014 року, у якій взяла участь українська національна паралімпійська збірна.

У попередніх Паралімпіадах, українська збірна упевнено заявила про свою волю до перемоги та показувала одні із кращих результатів. Нагадаємо, у попередній Паралімпіаді українська збірна посіла 4-те місце, здобувши 34 золотих медалі, 24 срібних та 28 бронзових.

Результати трьох перших днів Паралімпіади лише підтверджують: українські паралімпійці налаштовані на перемогу.

Так, паралімпійці з України вже у перший день Паралімпіади здобули золоту, срібну та три бронзових медалі. Український біатлоніст Віталій Лук’яненко – здобув золоту медаль, Максим Яровий - срібну медаль, Юлія Батенкова-Бауман, Олена Юрковська, Оксана Шишкова здобули бронзові медалі у змаганнях по біатлону. У другий день змагань українка Людмила Павленко здобула перше місце у лижних змаганнях. Порадувала українських уболівальників і Юлія Батенкова-Бауман, посівши друге місце у лижних перегонах третього дня на Паралімпіаді.

Четвертий день змагань для паралімпійської збірної також був результативним. Так, українців порадували своїми досягненнями у змаганнях по біатлону Віталій Лук’яненко – золотий призер у змаганнях, Олександра Кононова  - срібний призер, Оксана Шишкова і Людмила Павленко – бронзові призерки змагань. Зараз українська збірна у загальному заліку посідає 3-те місце.

Це лише початок змагань. Ми щиро вітаємо наших переможців, які в черговий раз доказують, що воля до перемоги і бажання досягати нових вершин у спорті не мають перешкод! Бажаємо нашій паралімпійській збірній нових звершень, «олімпійських висот» та не зупинятися на досягнутому! Віримо, що український дух та підтримка наших уболівальників зажди супроводжуватимуть наших чемпіонів у всіх змаганнях та допомагатимуть здобувати лише призові місця!

На фото - Юля Батенкова - срібна призерка Паралімпіади.