• Українська
  • English
 

Проект "Навчання навикам використання соціальних медіа для 10-ти НУО"

02 Квітень 2014

 30 березня завершився наш проект "Навчання навикам використання соцыальних медыа для 10-ти НУО", який проводився з вересня 2013 року, присвячений навчанню представників НУО використовувати соціальні медіа у своїй роботі. Під час проекту було проведено 5 тренінгів у містах Харків, Черкаси, Київ, Сімферополь, Львів для представників НУО для людей з особливими потребами. На тренінгах представники навчалися створювати сторінки та акаунти своїх організацій у соціальних мережах, інформувати громадськість про діяльність організації. Також,учасники тренінгів дізналися про можливості залучення коштів за допомогою соціальних медіа, створювати групи та знаходити партнерів, залучати громадськість до обговорення проблем через соціальні медіа та багато іншого. Логічним завершенням проекту є випуск посібника, у якому висвітлено теоретичний матеріал із вивчення можливостей соціальних медіа.

Одним із основним результатів проекту – було ознайомлення представників НУО із поняттям соціальні медіа та можливостями використання у діяльності організації. У тренінгах загалом взяли участь 25 учасників із 5-ти регіоні України. Учасники навчились створювати сторінки, профілі, акаунти своїх організацій у соціальних медіа, вивчили специфічні особливості роботи у соціальних медіа для НУО. По завершенню тренінгів 4 організації створили акаунти у соціальних мережах та активно проводять свою діяльність – інформують громадськість про свою організацію, об’єднуються у спільноти по вирішенню проблем своєї цільової групи, використовують навики залучення коштів через соціальні медіа. Також, одним із результатів – випуск навчального посібника для НУО, у якому висвітлено результати проекту та надано теоретичний матеріал із використання соціальних медіа, 150 примірників. Випуск посібника надає можливість іншим представникам НУО ознайомитися із можливостями використання соціальних медіа у своїй діяльності. Завдяки інформуванню про проект через власні соціальні медіа Конфедерації – велика кількість людей з особливими потребами (близько 250 чоловік) дізналась про можливості просування сторінок своїх організацій у соціальних медіа.

Дякуємо учасникам за інтерес та зацікавленість темою, активну участь у обговореннях! Сподіваємося, отримані знання будуть у нагоді учасникам при організації їхньої діяльності та будуть корисними у досягненні цілей та мети діяльності! Також, висловлюємо подяку Відділу преси, освіти та культури за можливість реалізувати цей проект!