• Українська
  • English
 

Всеукраїнський навчальний семінар “Школа керівників громадських організацій інвалідів – участь громадських організацій інвалідів в законотворчому процесі”

21 травня 2014

Всеукраїнська спілка громадських організацій “Конфедерація громадських організацій інвалідів України” за підтримки Міністерства соціальної політики та Державної служби з питань інвалідів та ветеранів провела Всеукраїнський навчальний семінар “Школа керівників громадських організацій інвалідів – участь громадських організацій інвалідів в законотворчому процесі”.

 

Навчальний захід проходив  з 17 по 21 травня 2014 року у культурно-оздоровчому центрі “Пролісок”  смт. Козин Обухівського району Київської області..

 Участь в семінарі взяло понад 70 учасників з різних регіонів України. Учасники заходу взяли активну участь у заповненні анкет стосовно думки щодо проведення адміністративної реформи з децентралізації влади. Це опитування спрямоване на виявлення обізнаності людей з різних регіонів України відносно цієї реформи і їх ставлення до цього. Всі дані будуть оброблені та передані до центрального апарату ВСГО.

 Перед учасниками семінару виступили представники державних органів, громадських об’єднань інвалідів, фахівці медичних та лікувальних закладів, які зосередилися на важливих питаннях соціальної, трудової професійної реабілітації інвалідів, розробки індивідуальних програм реабілітації та  єдиних медичних рекомендацій для кожної нозології в довідках МСЕК та в ІПР для працевлаштування, надання пільг інвалідам, створення Координаційної  Ради  громадських організацій інвалідів при органах влади та місцевого самоврядування та інші.

 По закінченню семінару учасники ухвалили пропозиції, що розглядались на заході, та затвердили резолюцію.