• Українська
  • English
 

Всеукраїнський конкурс освітньо-патріотичної творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу!»

19 Серпня 2015

24 серпня 2015 року Громадська Спілка «Вища координаційна Рада з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції», Державна служба України з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції, Товариство «Знання» України та Університет сучасних знань, у співпраці з Міністерством соціальної політики України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством оборони України, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України спільно з Українським державним центром позашкільної освіти до дня Незалежності України завершила Всеукраїнський конкурс освітньо-патріотичної творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу!». Конкурс є частиною соціально значущого проекту «Листи на фронт», спрямованого на виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави.

Мета конкурсу: надання моральної підтримки воїнам АТО, розвиток почуття гордості за причетність до українського народу, виховання любові до рідного краю,  розвиток почуття патріотизму та відповідальності за своє майбутнє, підтримка талановитих дітей.

Конкурс проводився з 24 березня  по 24 серпня 2015р. У заході брали участь учні (вихованці) загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих та інших навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

У конкурсі прийняли участь діти та учнівська молодь зі всієї України.

Підсумки конкурсу будуть підведені та оголошені після 24 серпня 2015 року.

 Інформація про хід проведення та переможців конкурсу буде викладена на сайтах Державної служби України з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції, Товариства «Знання» України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, засобах ЗМІ та телебачення України.