• Українська
  • English
 

Всеукраїнський адаптивно – рекреаційний захід для інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність

01 червня 2016

З 22-31 травня 2016 року Всеукраїнська спілка громадських організацій „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України на базі відпочинку в  с. Гукливе, Воловецького району, Закарпатської області провела  Всеукраїнський адаптивно – рекреаційний захід для інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність. 

Метою заходу  було  покращення психологічного стану інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність.    

Протягом проведення заходу учасникам були запропоновані різні адаптивно – рекреаційні  методики, зокрема: арт-терапія, тактильно – орієнтована терапія, когнітивно – поведінкова терапія тощо. Вправи по розробці життєвих планів – «Заповіт». В комплексі з проведенням рекреаційних заходів, які використовували методи активної реабілітації ці методики дозволили покращити психологічний та фізичний стан учасників.

У вільний час для  учасників семінару були організовані екскурсії по мальовничим куточкам Закарпаття та проводились творчі вечори. Учасники також мали можливість займатись спортивними іграми, зокрема шахами, бадмінтоном, настільним тенісом, що також є елементом психологічного та фізичного розвантаження.