• Українська
  • English
 

Навчальний семінар «Налагодження роботи та ведення звітної документації Громадської організації. Робота Представництв»

09 вересня 2016

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Центр туризму інвалідів України» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України з 10 по 12 серпня 2016 року в готелі «Вілла Баст» м. Берегово, Закарпатської області провела навчальний семінар «Налагодження роботи та ведення звітної документації Громадської організації. Робота Представництв».
Цей захід проводився з метою налагодження роботи Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Центр туризму інвалідів України» та її підрозділів, роз’яснення бухгалтерської звітності. Робота Представництв.

Протягом проведення заходу з учасниками проводились активні заняття з ведення звітної документації та загальної роботи Представництва Громадської організації. Також наряду з даним заходом був проведений, за проханням громадської організації «Творча Криївка» м. Берегово, семінар на тему: «Доступний туризм осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення». Провів семінар Віце-президент ВГОІ «Центр туризму інвалідів України» - кандидат технічних наук, член Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Мінрегіонбуді - Нечепорчук Анатолій Антонович.

У вільний час учасникам семінару було організовано екскурсії по м. Берегово та по чудовим куточкам Закарпаття, відвідини цілющих термальних джерел «Закарпаття» та «Жайворонок».