• Українська
  • English
 

Всеукраїнський захід психологічної реабілітації учасників АТО

14 вересня 2016

Громадська спілка “Вища координаційна рада у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції” з 26 серпня  по 4 вересня 2016 року на базі відпочинку «Маяк» с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області провела Всеукраїнський захід психологічної реабілітації  учасників АТО.

З метою посприяти подоланню психологічних наслідків дії  стресових факторів та попередження розвитку посттравматичних стресових розладів в учасників АТО, проводились активні заняття у вигляді спортивних змагань, зокрема,  змагання з міні футболу, пляжного футболу, настільного тенісу, баскетболу та плавання. Також в розпорядженні учасників був спортивний зал з тренажерами.

Рятувальна станція с. Залізний Порт надала на час проведення заходу у безкоштовне користування водні велосипеди, 2 часи кожний день водний «банан», користування безкоштовно «Острів»- гумова споруда в морі, на якій є атракціони з водного відпочинку.

Воїни отримували психологічну допомогу, пройшли дієвий курс реабілітації. Захід забезпечив учасникам покращення свого самопочуття, зменшення нервової напруги, збільшив бажання до активного життя у суспільстві.