• Українська
  • English
 

Всеукраїнський молодіжно – рекреаційний захід для інвалідів різних нозологій

28 вересня 2016

31 серпня – 9 вересня 2016 року ВСГО „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на базі відпочинку «Маяк» в с. Залізний Порт, Голопристанського району Херсонської області провела Всеукраїнський молодіжно – рекреаційний захід для інвалідів різних нозологій.

Протягом проведення заходу учасники за допомогою фахівців –  реабілітологів Чорної Т. В., Корнілової Н. Ю., Жук І. особи з інвалідністю різних нозологій  та учасникам АТО, що набули інвалідність отримали рекреаційну допомогу завдяки використанню методик активної реабілітації. Дані методики передбачали залучення учасників до фізкультурно – адаптивних заходів, як колективних так і індивідуальних. Зокрема  учасникам надавались практичні роз’яснення щодо збільшення рухової активності, проводились різноманітні змагання.

Крім того, учасники отримали інформацію про можливості підтримки життєдіяльності інвалідів державою. Інформацію надали ТВО директора Херсонського відділення ФСЗІ Ракша О.О, та заступник начальника управління департаменту СД ХОДА Томіліна Г.В. Фахівці – психологи Симоненко О.М., Сарсацких Н.Н. надавали індивідуальну психологічну допомогу учасникам заходу.

Одним з методів реабілітації є отримання інформації про досягнення людей з інвалідністю. Так, наприклад, один з учасників заходу Костюк Ю., призер багатьох міжнародних змагань, в тому числі параолімпійських ігор ділився своїм досвідом і на власному прикладі доводив, що інвалідність не має бути вироком. У вільний час учасники власними силами організовували концерти, а також відвідували дискотеку та інші культурно  - масові заходи, творчі вечори, виїзжали на лікувальний гейзер.