• Українська
  • English
 

Всеукраїнський захід психологічної реабілітації та адаптації інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність

30 вересня 2016

10 - 19 вересня  2016 року ВСГО „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на базі відпочинку «Маяк» в с. Залізний Порт, Голопристанського району Херсонської області провела Всеукраїнський захід психологічної реабілітації та адаптації інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність.

Під час проведення заходу з учасниками проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, в тому числі через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються інвалідами у Херсонський обл. Так, зокрема, участь у заході прийняв ТВО  директора Херсонського відділення ФСЗІ Ракша О.О.

Проводились психологічні тренінги, як групові так і індивідуальні. Протягом тренінгів були розкриті питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність, зокрема: перша психологічна допомога інвалідам та учасникам АТО, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція особистості -  діагностика рівня самооцінки та стресонезалежність особистості, діагностика рівня соціальної адаптації особистості. Проведене тестування на самооцінку стресостійкості особистості. Вивчені питання залежності самотичних захворювань від  різних стресогенних подій. У вільний час учасники мали можливість займатися фізкультурно – реабілітаційними заходами, проводились творчі вечори.