• Українська
  • English
 

Всеукраїнський семінар: Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність

17 жовтня 2016

З 3 по 7 жовтня  2016 року ВСГО „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів в санаторії «Пролісок», Київської обл., Обухівського р-ну, смт. Козин, провела Всеукраїнський семінар: Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність. 

З учасниками семінару проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, поміж цим через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються інвалідами у Київський області. Так, зокрема, участь у роботі семінару прийняла Незенко Валерія Михайлівна, заступник начальника управління соціального захисту населення департаменту КОДА, яка розповіла про роботу департаменту щодо захисту інвалідів. Учасники отримали вичерпні відповіді на питання щодо надання допомоги людям  з інвалідністю в Київській області.

 Робота велась в груповому та індивідуальному форматі. Під час тренінгів були розкриті питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність, серед них: перша психологічна допомога інвалідам та учасникам АТО, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція особистості -  діагностика рівня самооцінки та стресостійкості особистості, діагностика рівня соціальної адаптації особистості за шкалою розробленою з використанням  методики докторів Холмса та Раге. Розглянуті питання залежності соматичних захворювань від різних стресогенних подій. На дозвіллі влаштовувались  творчі вечори.