• Українська
  • English
 

Восьми рекреаційни ігри в місті Куп’янську

26 травня 2017

Щороку по весні Представництво ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» в Харківській області розпочинає цикл змагань  по всій області з рекреаційних видів спорту. Тому не дивно, що під час відкриття Восьмих рекреаційних ігор в місті Куп’янську після підняття прапору та виконання гімну Україні був внесений прапор Конфедерації.

Рекреація – це відновлювання, саме тому рекреаційний спорт – це відновлювальний спорт, а ігри – це рухомі ігри, здебільшого на свіжому повітрі.  Такі заходи потрібні людям з інвалідністю різних нозологій незалежно від віку для реабілітації та габілітації, а також для набуття довготривалого емоційного підйому.

Цього річ на старт змагань на стадіоні Спартак, які організувала громадська організація Куп’янського товариства інвалідів-волонтерів та інвалідів локальних війн «Вікторія» вийшло понад 120 учасників. Вони показували свої здібності у восьми видах програми: футболі, гольфі, дартсу, шахах, бігу на 60 метрів, стрибках у довжину, кидка м’яча у баскетбольну корзину та, такому екзотичному для України виді, як боче.

Голова Громадської ради при ХОДА, голова Представництва інвалідів ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» в Харківській області Олександр Родіонов передав привітання та побажання учасникам ігор від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної.

-    Сьогодні у мене приємне але разом з тим відповідальне доручення передати вам привітання від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Олександрівни Світличної з проведенням такого дуже потрібного заходу, який без перебільшення можна назвати святом сили духу. Вона бажає кожному учаснику здобути перемогу але вважає, що не дивлячись ні на що ви всі вже є переможцями, оскільки перемогли свої недуги та своєю жагою до життя подаєте приклад всім здоровим людям, як треба долати життєві труднощі. – наголосив Родіонов.