• Українська
  • English
 

Рекреаційні ігри серед осіб з інвалідністю різних нозологій «У волі – сила!»

31 травня 2017

19 травня 2017 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшли вже традиційні рекреаційні ігри серед осіб з інвалідністю різних нозологій під девізом «У волі – сила!». Загальне керівництво та проведення ігор здійснювалось Харківською громадською спортивною організацією інвалідів «Афродита» – голова Юкляєвська Наталія Вікторівна та представництвом ВСГО «Конфедерації громадських організацій інвалідів України» в Харківській області – голова Родіонов Олександр Васильович (Голова громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації). 

На захід завітав, щоб привітати та побажати всього найкращого, Золотарьов Володимир Володимирович, депутат Харківської обласної ради. 

На відкритті рекреаційних ігор виступив фіналіст шоу «Україна має талант», відомий автор і виконавець пісень — Олександр Кварта, який своїм яскравим співом, що супроводжується ритмічними запальними танцями, запалив всіх позитивною енергією. «Діти сонця» так з ним танцювали, що навіть погода зглянулась та подарували сонячний день, який супроводжувався гарним настроєм та щирими посмішками. 
Театр сучасного танцю «Total Answer Dance» (ДНЗ «Харківський ПЛБТ») знову не залишив нікого байдужим, створивши проникливу хореографічну композицію. Порадував оптимізмом та вічною молодістю народний колектив «Водограй». 

У змаганнях з футболу, боче, гольфу‍, баскетболу, стрибків у довжину та бігу‍ приймали участь команди не тільки з Харкова та Харківської області (Куп’янськ, Лозова, Первомайський, Богодухів), а й з далекої, але такої рідної нам Одеси. Приймала участь команда «Афродити». Ліцей теж підготував та виставив команду від учнів. 

Учнівський загін волонтерів ліцею «Пліч-о-пліч» супроводжував команди на різних етапах змагань, в їдальні, актовій залі, а учениці групи П-4 надали перукарські послуги. 

Учасники змагань — в очікуванні дипломів — мали змогу подивитися концерт творчих колективів ліцею, який завершився караоке-співом та іскрометною дискотекою. 

Ми, сподіваємось, зустрілись не востаннє… 
Саме життя підтверджує слова: 
«У волі – сила!» Щастя – в спілкуванні. 
Ви – особливі. Честь вам і хвала! 
Раділи перемогам, наче діти, 
Відчувши справжній олімпійський дух. 
Створити свято вміє «Афродита», 
Вже стільки років наднадійний друг.