• Українська
  • English
 

Всеукраїнський семінар: Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність

03 липня 2017

З 28 червня  по  2 липня 2017 року ВСГО „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів в готелі «Профспілковий», м. Луцьк, Волинської обл., провела Всеукраїнський семінар: Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки інвалідів та учасників АТО, що набули інвалідність.

 

Під час  семінару з учасниками проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, в тому числі через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються інвалідами у Волинський обл.. Так, зокрема, участь у роботі семінару прийняв Шевчук В., директор Волинського відділення Фонду соціального захисту інвалідів. Були також надані відповіді на питання учасників семінару щодо надання допомоги особам з інвалідністю Волинської обл. 


На семінарі порушувались  питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами осіб з інвалідністю  та учасників АТО, що набули інвалідність, зокрема: перша психологічна допомога особам з інвалідністю  та учасникам АТО, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція особистості -  діагностика рівня самооцінки та стресонезалежність особистості, діагностика рівня соціальної адаптації особистості. 

У вільний час, силами учасників семінару, проводились творчі вечори, а також учасники семінару отримали можливість ознайомитись з видатними та історичними місцями м. Луцька та Волинської області.