• Українська
  • English
 

Всеукраїнський захід по фізичній реабілітації інвалідів АТО та інвалідів інших нозологій

24 липня 2017

13-22 липня  2017 року ВСГО "Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів в Донецький обл., м. Святогорську, ГТК «Зелений Гай» провела Всеукраїнський захід по фізичній реабілітації інвалідів АТО та інвалідів інших нозологій.

З учасниками проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, в тому числі через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються людьми з інвалідністю  у Донецькій області. Так, зокрема, участь у заході прийняли юрисконсульт Донецького відділення ФСЗІ Вакарчук К. А. та заступник начальника східного міжрегіонального відділу ДС України у справах ветеранів війни та учасників АТО Адам Г.В.

Також  проводились заняття з фізичної реабілітації. Заняття проводили фізичні реабілітологи  Т. Чорна, Н. Корнілова та І. Жук. Учасники були розбиті на три групи, які враховували фізичні можливості кожного з учасників. Результат проведеної роботи показав реальне поліпшення, як фізичного так і психологічного стану учасників.

У вільний час учасники мали можливість  проводити творчі вечори, обмінятися досвідом у соціальній роботі, а також мали можливість побувати у мальовничих куточках Донеччини. Зокрема, вони мали можливість  побували в Святогірській лаврі,  відвідати Слов'янськ з тим щоб побувати на пам'ятних місцях, де увічнено пам'ять героїв, які загинули при звільненні Слов'янська.

Учасники поїздки побували на рибгоспі, на горі Карачун, біля пам'ятних знаків розташованих у селищі Семенівка та на місці загибелі співробітника СБУ Геннадія Біліченко. На меморіальному комплексі на горі Карачун учасники туру прибрали бур'яни, висадили квіти і упорядкували територію навколо пам'ятних знаків.

На пам'ятних місцях виступили очевидці подій, була проведена молитва. Учасники пам'ятної поїздки висловили свою повагу тим, хто ціною свого життя захистив Слов'янськ.