• Українська
  • English
 

Універсальний мобільний додаток для людей з інвалідністю

19 червня 2018

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вважає, що в Україні важливо створити універсальний мобільний додаток для людей з інвалідністю та маломобільних груп, щоб їм було зручно і легко пересуватися та орієнтуватися у просторі, і шукає пропозиції щодо таких технологічних рішень.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Нещодавно до Мінрегіону звернулася одна компанія, яка створює мобільний додаток для людей з порушеннями зору і слуху. І зараз на початку вивчення цього питання є розуміння, що в Україні дуже треба створити зручний мобільний додаток для широкого кола користувачів-людей з інвалідністю, щоб вони могли пересуватися містом найзручнішими маршрутами та швидко орієнтуватися в просторі. Я знаю, що такі додатки є, а також розробляються ще в різних країнах і різними міжнародними компаніями. Напевно, у кожного є свої плюси і мінуси. Ми би дуже хотіли, щоб в Україні був створений такий додаток, який би максимально враховував наші реалії», - написав він.

За словами Лева Парцхаладзе, використання такого додатка людьми з інвалідністю сприятиме їх швидшій адаптації у соціум та підвищить зручність у пересуванні.