• Українська
  • English
 

Всеукраїнський захід по фізичній реабілітації серед інвалідів АТО та інвалідів різних нозологій

21 червня 2018

10-19 червня 2018 року ВСГО "Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на базі відпочинку «Маяк» в с. Залізний Порт, Голопристанського району Херсонської області провела  Всеукраїнський  захід по фізичній реабілітації інвалідів АТО та інвалідів різних нозологій.

 

 Під час проведення заходу з учасниками проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в  суспільстві, в тому числі через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються людьми з інвалідністю у Херсонський області. Зокрема,  у заході прийняла участь заступник   директора Херсонського відділення ФСЗІ Осипова Л.І.

 

З учасниками заходу проводились заняття з фізичної реабілітації,  застосування фізичних вправ та дія природних факторів у комплексному процесі сприяли відновленню здоров’я, фізичного стану та працездатності. Заняття проводили фізичні реабілітологи Т. Чорна, Н. Корнілова. Ці заняття проводились у двох формах – групова та індивідуальна.

 У вільний час учасники мали можливість  проводити творчі вечори, обмінюватись досвідом в соціальній роботі.