• Українська
  • English
 

Всеукраїнський відновлювальний захід серед учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій з психологічної реабілітації

11 липня 2018

1-10 липня  2018 року ВСГО "Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів в Донецький обл., м. Святогірську, ГТК «Зелений Гай» провела  Всеукраїнський відновлювальний захід  серед учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій з психологічної реабілітації.

Під час проведення заходу з учасниками проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, в тому числі через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються людьми з інвалідністю  у Донецькій області. У заході прийняла провідний юрисконсульт Донецького відділення Фонду соціального захисту інвалідів Вакарчук К.А.

З учасниками заходу проводились психологічні тренінги, які проводили дипломовані психологи Чорна Т., Корнілова Н., Облес І.

Під час проведення тренінгів були розкриті питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами осіб з інвалідністю  різних нозологій, зокрема: перша психологічна допомога особам з інвалідністю та учасникам АТО з інвалідністю, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція особистості -  діагностика рівня самооцінки та стресонезалежність особистості, діагностика рівня соціальної адаптації особистості. Проведене тестування на самооцінку стресостійкості особистості. Вивчені питання залежності соматичних захворювань від  різних стресогенних подій.

У вільний час учасники мали можливість займатися фізкультурно – реабілітаційними заходами, проводились творчі вечори.