• Українська
  • English
 

Всеукраїнський семінар: Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки осіб з інвалідністю та учасників АТО, що набули інвалідність

30 липня 2018

З 24 липня  по  28 липня 2018 року ВСГО „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів в готелі «Профспілковий», м. Луцьк, Волинської обл., провела Всеукраїнський семінар: Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки осіб з інвалідністю та учасників АТО, що набули інвалідність.

Під час  семінару з учасниками проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, в тому числі, серед іншого, через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються інвалідами у Волинський обл.. Участь у роботі семінару прийняв Шевчук В., директор Волинського відділення Фонду соціального захисту інвалідів та керівник департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації Гобод О.М.. Були також надані відповіді на питання учасників семінару щодо надання допомоги особам з інвалідністю Волинської обл.

На семінарі порушувались  питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами осіб з інвалідністю  та учасників АТО, що набули інвалідність, зокрема: перша психологічна допомога особам з інвалідністю  та учасникам АТО, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція особистості -  діагностика рівня самооцінки та стресостійкості особистості, діагностика рівня соціальної адаптації особистості.

У вільний час, силами учасників семінару, проводились творчі вечори, а також учасники семінару отримали можливість ознайомитись з видатними та історичними місцями м. Луцька та Волинської області.