• Українська
  • English
 

Всеукраїнський семінар : Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій

09 Серпня 2018

З 3 по 8 серпня 2018 року Всеукраїнська спілка громадських організацій „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України на базі відпочинку в  с. Гукливе, Воловецького району, Закарпатської області провела Всеукраїнський семінар : Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій.

З учасниками заходу проводились заняття з психологічної реабілітації. Заняття проводили  реабілітологи Т. Чорна та  Н. Корнілова.

Під час проведення тренінгів були розкриті питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами осіб з інвалідністю: перша психологічна допомога особам з інвалідністю, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція. Вивчені питання залежності соматичних захворювань від  різних стресогенних подій. 

У вільний час учасники мали можливість  ознайомитись з видатними та історичними місцями Закарпатської  області