• Українська
  • English
 

Всеукраїнський захід психологічної реабілітації та адаптації учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій

05 вересня 2018

З 25 серпня по 3 вересня  2018 року ВСГО „Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на базі відпочинку «Маяк» в с. Залізний Порт, Голопристанського району Херсонської області провела Всеукраїнський  захід психологічної реабілітації та адаптації учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій.

Під час проведення заходу з учасниками проводились заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, в тому числі через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються інвалідами у Херсонський обл. Участь у заході  прийняли  директор та його заступник Херсонського відділення ФСЗІ Ракша О.О.  та Осипова Л.І.

З учасниками заходу проводились заняття по психологічній реабілітації. Заняття проводили  тренера –реабілітологі   Чорна Т.В. і Корнілова Н. Ю., Заболотна А. А. - голова громадської організації реабілітації інвалідів з дитинства «РІД», педагог-дефектолог. Заняття проводились у двох формах – групові та індивідуальні. Під час заходу Чорній Т.В. та Корніловій Н.Ю. за сумлінну роботу та високі професійні якості були вручені подяки Міністерства соціальної політики України за підписом Реви А.О.

У вільний час учасники мали можливість  проводити творчі вечори.

 

Зійшла зоря над небокраєм,

Може, оце якраз моя.

Я в «Маяку» добро пізнаю,

Любов до всіх тут нас зціля.

 

Межі можливостям немає,

В житті борімось до кінця.

Конфедерація єднає

Всю Україну і серця

 

Ми тут знайшли багато друзів,

У нас тут є нова сім’я,

Немає місця смутку й тузі,

На лицях - посмішка сія.

                                                              Ракша О.О.