• Українська
  • English
 

Всеукраїнський семінар : Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій

20 вересня 2018

З 11 по 16 вересня 2018 року Всеукраїнська спілка громадських організацій "Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України на базі відпочинку «Надія»,  м. Приморськ, Запорізька обл. провела Всеукраїнський семінар : Основи соціального захисту та реабілітації від розладів психіки та поведінки учасників АТО з інвалідністю та осіб з інвалідністю різних нозологій.

 

 

З учасниками заходу проводились заняття з психологічної реабілітації. Заняття проводили ,  Корнілова Н. Ю. - інструктор-методист з адаптивної фізичної культури і психологічної реабілітації, майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, старший викладач Класичного приватного університету, інституту здоров’я, спорту і туризму ім. Т. Самойленко кафедри теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання м. Запоріжжя та Чорна Т. В. - інструктор-методист з адаптивної фізичної культури і психологічної реабілітації, старший викладач цього ж університету та кафедри.

 

 

Під час проведення тренінгів були розкриті питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами осіб з інвалідністю: перша психологічна допомога особам з інвалідністю, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція.

 

 

У роботі семінару прийняла участь  завідувач планово-економічним сектором Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Іонова Т.В., інформувала про завдання Фонду, відповіла на численні запитання слухачів, які стосувалися виділення санаторно-курортних путівок, особливостей надання безповоротної фінансової допомоги, особам з інвалідністю для здобуття ними вищої освіти тощо.

 

 

У вільний час учасники мали можливість займатися фізкультурно – реабілітаційними заходами та мали можливість відвідати екскурсії.