• Українська
  • English
 

Соціальний портал допомоги в працевлаштуванні та організації своєї справи «Кар'єра для нового життя»

01 жовтня 2018

Соціальний портал допомоги в працевлаштуванні та організації своєї справи «Кар'єра для нового життя» допомагає людям з інвалідністю знайти роботу або почати свою справу.

 

Портал був створений Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» в 2016 році. На даний момент його відвідало більше 290 000 чоловік. Портал працює по всій Україні та має російську й українську версії.

 

ВАКАНСІЇ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Активно залучаються роботодавці, які готові брати на роботу людей з інвалідністю та надається їм можливість безкоштовно розміщувати на порталі будь-яку кількість вакансій. Портал може стати тим місцем, де соціально відповідальні роботодавці й люди з інвалідністю зможуть знайти один одного.

 

ЗРУЧНІСТЬ І ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Для зручності здобувачів додана  можливість розміщувати резюме як з реєстрацією, так і без неї. Реєстрація на сайті – це зручний варіант для тих, хто хоче скористатися спеціальним конструктором і мати можливість керувати своїм резюме: вносити в нього правки або приховувати з сайту. 

 

Крім цього, шукаючи вакансії, здобувачі можуть відфільтрувати ті пропозиції, на які роботодавці готові брати саме людей з інвалідністю, що спрощує пошук роботи.

 

КОРИСНА Й АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Також на порталі відвідувачі знайдуть корисні новини та матеріали, які розповідають про актуальні можливості, кращі практики пошуку роботи та створення своєї справи. Додатково проводяться  безкоштовні вебінари й надається можливість претендентам проконсультуватися з рекрутером та юристом онлайн.