• Українська
  • English
 

Виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва з колекції міського ГО жінок-інвалідів «Анастасія»

05 листопада 2018

5 листопаду 2018 року  в одному з виставкових залів Донецького обласного художнього музею (м. Дружківка, що на Донеччині) відкрито виставку творів декоративно-ужиткового мистецтва з колекції міського ГО жінок-інвалідів «Анастасія» м. Дружківка (кер. п. Алла Бабич, представник  ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» в Донецький  області).

Вишивані, гаптовані, ткані твори, представлені в експозиції, переносять нас у минулі часи, яскраво засвідчуючи схильність наших попередників-східняків до традиційних українських ремесел. Серед вишиваних хрестиком візерунків є твори, що репрезентують українську діаспору, зокрема в Канаді.

Головною метою експозиції колекції є привернення уваги молоді, зокрема студентів, та небайдужих прихильників мистецтва до скарбниці людської душі, пізнання самих себе через культуру нашої нації, через дотик прийдешніх майбутніх поколінь до творів минулих літ.

На вернісажі були присутні члени зазначеного громадського об’єднання, студенти Дружківського житлово-комунального коледжу та старшокласники ЗОШ № 8.