• Українська
  • English
 

Всеукраїнський захід психологічної адаптації осіб з інвалідністю різних нозологій

04 липня 2019

З 2 по 11 липня 2019 року Всеукраїнська спілка громадських організацій "Конфедерація громадських організацій інвалідів України" за підтримки Міністерства соціальної політики України у готельно-туристичному комплексі «Зелений Гай», м. Святогорськ, Донецький обл. проводить Всеукраїнський захід психологічної адаптації осіб з інвалідністю різних нозологій.

 

Під час проведення заходу з учасниками проводяться заняття по отриманню навичок адаптування до життя в мирному суспільстві, в тому числі через спілкування з представниками місцевої влади та державними службовцями, які опікуються людьми з інвалідністю у Донецькій області.

 

Розглядаються питання, пов’язані з соціально – психологічними проблемами осіб з інвалідністю різних нозологій, зокрема: перша психологічна допомога особам з інвалідністю, хронічний стрес та вплив психологічної травми на поведінкову діяльність, саморегуляція особистості - діагностика рівня самооцінки та стресонезалежність особистості, діагностика рівня соціальної адаптації особистості.

 

У вільний час учасники мають можливість займатися фізкультурно – реабілітаційними заходами, проводити екскурсії та творчі вечори.