• Українська
  • English
 

Укрзалізниця запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю

13 вересня 2019

Укрзалізниця на офіційному сайті запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю.

Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Щоб замовити поїздку в такому вагоні, потрібно зареєструватися в кабінеті користувача, ввести особисті дані та інформацію про маршрут. Це можна зробити за посиланням. Обов’язково вказати, чи потрібна пасажиру допомога працівників вокзалу при посадці і висадці з поїзда, уточнити, чи буде в дорозі супроводжуючий», – написав Євген Кравцов.

– Зараз у компанії 15 спеціальних вагонів, 12 надаються на замовлення, а ще 3 курсують за постійними маршрутами. Щоби замовити поїздку в такому вагоні, потрібно зареєструватися в кабінеті користувача, ввести особисті дані та інформацію про маршрут. 

Також Кравцов сказав, що необхідно обов’язково зазначити, чи потрібна пасажиру допомога працівників вокзалу при посадці і висадці з поїзда, уточнити, чи буде в дорозі супроводжуючий. «Далі електронною поштою відправимо бронь-замовлення. Сервіс працює вже у повноцінному режимі. Якщо будуть питання при оформленні, відповіді нададуть у службі підтримки», – сказав керівник «Укрзалізниці».

Також Кравцов анонсував, що незабаром з’являться сервіси онлайн-замовлення вагонів-автомобілевозів і лист очікування при купівлі квитків.