Всеукраїнська спілка
громадських організацій
«Конфедерація громадських
організацій інвалідів України»

Про КонфедераціюУмови вступу

Членами (учасниками) громадської ВСГО «Конфедерація ГОІУ» можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об'єднання зі статусом юридичної особи.
Членами (учасниками) ВСГО «Конфедерація ГОІУ» є організації осіб з інвалідністю, які підтримують основні завдання та мету діяльності ВСГО «Конфедерація ГОІУ», визнають Статут ВСГО «Конфедерація ГОІУ».
Членами (учасниками) ВСГО «Конфедерація ГОІУ» можуть бути інші юридичні особи, мета та завдання яких не суперечить зазначеним у Статуті положенням ВСГО «Конфедерація ГОІУ».

Кількість зазначених членів (учасників) ВСГО «Конфедерація ГОІУ» не повинна перевищувати 1/3 від кількості усіх членів (учасників) ВСГО «Конфедерація ГОІУ».
У ВСГО «Конфедерація ГОІУ» може бути почесне членство (участь). Діяльність почесних членів (учасників) ВСГО «Конфедерація ГОІУ» регулюється Положенням, яке затверджується Радою ВСГО «Конфедерація ГОІУ».
Для вступу до ВСГО «Конфедерація ГОІУ» організації осіб з інвалідністю подають до Ради ВСГО «Конфедерація ГОІУ» заяву своїх керівних органів про наміри стати членами (учасниками) ВСГО «Конфедерація ГОІУ», копії свого Статуту. Рішення про надання членства (участі) у ВСГО «Конфедерація ГОІУ» приймається Радою ВСГО «Конфедерація ГОІУ» та затверджується Президентом ВСГО «Конфедерація ГОІУ». Рішення про членство (участь) в ВСГО «Конфедерація ГОІУ» набуває сили з часу його затвердження Президентом ВСГО «Конфедерація ГОІУ».
Організації, члени (учасники) ВСГО «Конфедерація ГОІУ», реалізують свої права та обов'язки через своїх представників (за дорученням), які обираються ними самостійно, відповідно до їх Статутів.